Projekt „Kalendarz adwentowy”

Kalendarze adwentowe mają  bardzo długą historię, a taki kalendarz to doskonały pomysł na wprowadzenie do przedszkola świątecznej atmosfery. Dzięki niemu możemy wspólnie z dziećmi odliczać kolejno dni do Świąt Bożego Narodzenia, zaczynając od 1 do 24 grudnia. Równocześnie wykonujemy zadania oparte na budowaniu postaw wzajemnego szacunku i akceptacji, integrujemy grupę i budujemy przyjaźń.

Cele:

  • wprowadzenie dzieci w świat magii świąt,
  • integracja grupy,
  • budowanie pozytywnych relacji,
  • nabywanie umiejętności przeliczania,
  • kształtowanie umiejętności wykonywania poleceń.

Inicjatorzy projektu:

Wychowawcy grupy III

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Możesz używać tych znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>