„Nasza mała ojczyzna” – przedszkolny projekt edukacyjny

Przedszkolny projekt edukacyjny

Nasza mała Ojczyzna”

Projekt skierowany do dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki poprzez udział w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych, warsztatach, zajęciach edukacyjnych poznają pojęcia i wydarzenia związane z polską historią.

• Celem projektu jest rozwijanie wiedzy o „ Naszej małej Ojczyźnie” oraz rozwój postaw i zachowań związanych z poczuciem tożsamości  i przynależności do swojego kraju.
  • Zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych.

Realizacja projektu: 08 – 10.11.2021r.

Koordynatorki projektu:

Agnieszka Mazurkiewicz