Spotkanie z pisarką

22 listopada 2022 roku odbyło się spotkanie z pisarka wierszy dla dzieci, Panią Barbarą Szelągowską, oraz Panią Moniką Jędrychowską – ilustratorką. Dzieci zapoznały sie z twórczością Pań, a na koniec otrzymały pamiątkową kolorowankę. Akcja została dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

„Szkoła do hymnu”

Nasze przedszkole, podobnie jak w latach ubiegłych, wzięło udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn narodowy o symbolicznej godzinie 11:11 w czwartek, 10 listopada. Dzieci obejrzały krótki film edukacyjny o tematyce patriotycznej oraz wyrecytowały „Katechizm polskiego dziecka” W. Bełzy.

Międzynarodowy Dzień Sprzątania Świata

Co roku 18 września świętujemy Międzynarodowy Dzień Sprzątania Świata, który w tym roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy w poniedziałek, 19 września. Z tej okazji wspólnymi siłami posprzątaliśmy teren przed przedszkolem. Aby uczynić nasze otoczenie jeszcze piękniejszym, zasadziliśmy również cebulki kwiatów na terenie ogrodu przedszkolnego tak, by wiosną cieszyły nasze oczy. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim Czytaj dalej…

Skip to content