Dzisiaj, 4 kwietnia 2024 roku, nasze przedszkole przybrało niebieską barwę na znak solidarności z osobami ze spektrum autyzmu. Z okazji Dnia Świadomości Autyzmu dzieci obejrzały teatrzyk pacynkowy „Niebieska Kraina”. Nauczycielki wcieliły się w role dzieci postrzegających świat inaczej. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę autystyczną „Wielką Siłę Mam w Sobie”. W geście solidarności z dziećmi autystycznymi malowaliśmy dłonie na niebiesko i robiliśmy odciski na plakatach. Później przyszła kolej na degustację niebieskich smakołyków i relaksację połączoną z wizualizacją „Niebieskiej Krainy”. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało niebieskie serduszko. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content