Dnia 8.12.2022r nasze przedszkole po raz kolejny dołączyło do ogólnopolskiej akcji „Góra grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. To już XXIII Edycja.

Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym i potrzebujących rodzin. W akcję zaangazowane były wszystkie grupy przedszkolne (każda z grupa otrzymała skarbonkę, w której gromadziła monety), a także Rodzice wraz z dziećmi oraz pracownicy placówki.

Zbiórka zakończyła się dnia 28.02.2023r i trwała trzy miesiące. W tym czasie wspólnie zgromadziliśmy 246 złotych i 45 groszy. Zebrane pieniądze spakowaliśmy do paczek i zgodnie z regulaminem akcji odesłaliśmy do organizatorów akcji. Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce.

Koordynatorzy:

Magdalena Poneta