Konferencja Erasmus

W środę, 7 lutego 2024 roku, Pani Dyrektor wzięła udział w konferencji Erasmus „Projekty międzynarodowe – możliwość czy konieczność nowoczesnej edukacji”. Nasza nauczycielka, Pani Anna Chojecka, już w kwietniu jako pierwszy pracownik przedszkola weźmie udział w mobilności. Trzymamy kciuki!

Nadanie nazwy Przedszkolu

Drodzy Rodzice, w związku z rozpoczęciem procedury nadania nazwy naszej placówce Rada Pedagogiczna wybrała 5 propozycji z wcześniej zgłoszonych. Dzieci otrzymają karty do głosowania. Prosimy o wypełnienie i wrzucenie do urny umieszczonej w holu głównym do 9 lutego 2024. Dziękujemy!

Grupowe wigilie

20 grudnia 2023 roku we wszystkich grupach odbyły się uroczyste wigilie. Dzieci złożyły sobie życzenia, podzieliły sie opłatkiem, a następnie zasiadły do stołu, na którym królowały dania wigilijne i słodki poczęstunek przyniesiony przez przedszkolaki.