Grupy III, IV i V w Teatrze Guliwer

W dniu dzisiejszym grupy III, IV i V wybrały się do warszawskiego Teatru Guliwer na przedstawienie „Amelka, Bóbr i Król Na Dachu”. Sztuka przeniosła dzieci do bajkowego świata okraszonego humorem i przypomniała uniwersalne wartości i ważne życiowe prawdy, że trzeba być dobrym, by dobro zwyciężyło.

Konferencja Erasmus

W środę, 7 lutego 2024 roku, Pani Dyrektor wzięła udział w konferencji Erasmus „Projekty międzynarodowe – możliwość czy konieczność nowoczesnej edukacji”. Nasza nauczycielka, Pani Anna Chojecka, już w kwietniu jako pierwszy pracownik przedszkola weźmie udział w mobilności. Trzymamy kciuki!

Nadanie nazwy Przedszkolu

Drodzy Rodzice, w związku z rozpoczęciem procedury nadania nazwy naszej placówce Rada Pedagogiczna wybrała 5 propozycji z wcześniej zgłoszonych. Dzieci otrzymają karty do głosowania. Prosimy o wypełnienie i wrzucenie do urny umieszczonej w holu głównym do 9 lutego 2024. Dziękujemy!

Warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka

30 stycznia 2024 roku odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z każdej z grup wykonały krótki występ muzyczny, a następnie zaprosiły swoich najbliższych do wspólnego wykonania świec. Na zakończenie na wszystkich czekał poczęstunek, w którego organizację włączyli się Rodzice, za co serdecznie dziękujemy!!

TUS (interaktywnie!!)

Co tydzień w naszym przedszkolu odbywają się w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej zajęcia z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych. W tym tygodniu nasze TUSy był całkiem nowe, bo interaktywne, w ich najnowocześniejszej wersji, przy użyciu tablicy interaktywnej. Dzieci z dużym zaangażowaniem zdobywały wiedzę w atrakcyjny sposób. Cieszymy się, że możemy wspólnie tworzyć Dowiedz się więcej…

Uwaga, jest akcja!!

PACZKA DLA ZWIERZAKA – POMÓŻMY ZWIERZĘTOM Od stycznia 2024 r zaczynamy zbiórkę dla psów i kotów ze schroniska na Paluchu. To bardzo ważna i szlachetna inicjatywa – zwierzęta w schronisku bardzo potrzebują Waszej pomocy. Zapraszam do udziału w akcji Paczka dla zwierzaka – można wspomóc schronisko przedmiotami z listy, które Dowiedz się więcej…

Grupowe wigilie

20 grudnia 2023 roku we wszystkich grupach odbyły się uroczyste wigilie. Dzieci złożyły sobie życzenia, podzieliły sie opłatkiem, a następnie zasiadły do stołu, na którym królowały dania wigilijne i słodki poczęstunek przyniesiony przez przedszkolaki.

Skip to content