Podsumowanie akcji #SzkołaPamięta 2021

Udział w tegorocznej edycji akcji MEiN „Szkoła pamięta” zgłosiło blisko 11 tys. placówek (10 784). W inicjatywę łącznie zaangażowało się ponad 1 451 mln uczniów oraz prawie 128 tys. nauczycieli. Zainteresowanie udziałem w przedsięwzięciu zgłaszały także placówki polonijne.

W ramach akcji szkoły, przedszkola i placówki oświatowe realizowały różnorodne działania. O swoich inicjatywach informowały na stronach internetowych oraz zamieszczały posty w mediach społecznościowych z oznaczeniem #SzkołaPamięta.

Również nasza placówka przystąpiła do akcji.